Symfony N20 automatický bezdotykový dávkovač mýdla 700 ml

N20SOAP700ML

Nový

Elegantní bezdotykový dávkovač dezinfekce a mýdla v bílé barvě na 700 ml náplně. Tento dávkovač zaručuje nejvyšší hygienu vašich rukou, díky snadnému bezdotykovému ovládání.

Více informací

Skladem

599,00 Kč včetně DPH
495,04 Kč bez DPH

Rozměry 110 x 100 x 165 mm
Barva Bílá

Auto-Sensing: Vestavěný infračervený inteligentní senzor, který je plně automatický a bezdotykový. Dávkovač lze snadno namontovat na zeď a kryt dávkovače můžete uzamknout. Bezdotykové dávkovače dezinfekce jsou nejlepším řešením k dezinfekci rukou, díky nimž se nemusíte bát přenositelných bakterií v době se zvýšeným rizikem výskytu COVID-19, ale budete také připraveni do budoucna na podobné situace.

Automatická dezinfekce Symfony N20 je navíc velice šetrná k přírodě. Tato moderní forma dezinfekce rukou nám ukazuje, jak ještě efektivněji chránit své zdraví. Ruce budou dokonale dezinfikované. Díky automatické dezinfekcí Symfony N20 budou vaše ruce vždy perfektně čisté. Napájení bezdotykového dávkovače je bateriové ( 4 ks AA, které nejsou součástí balení). Kvalitní alkalické baterie zvládnou napájet dávkovač nepřetržitě několik měsíců.

Dávkovač lze použít v koupelnách, kuchyních, školkách, školách, kancelářích, nemocnicích, letištích, hotelech a restauracích.

Použití: Ruce umístěte pod senzor dávkovače, od kterého obdržíte odměřené množství dezinfekce/mýdla.

Po té dezinfekci jen rozetřete. Mýdlo opláchněte.

Upozornění: Balení neobsahuje dezinfekční roztok / mýdlo.

Parametry

Objem nádoby: 700 ml

Dávka: 1 ml

Rozměry: 110 x 100 x 165 mm

Hmotnost: 425 g

Typ náplně: tekutina / gel

Napájení: 4 ks AA baterie

Doplňování: dolévací vymývatelná nádržka

Umístění: nástěnný

Uzamykatelný

Celý dávkovač je vyroben z ABS materiálů, které neškodí životnímu prostředí. Je lehký a díky bateriovému provozu bezpečný pro děti.