XIAOMI Mi Smart Scale 2 chytrá osobní váha

BODYSCALEXI

Nový

Váha s digitálním bluetooth, měří hmotnost, svalovou hmotnost a objem, bazální metabolismus, hmotnost kostí, BMI, tělesné skóre

Více informací

Skladem

794 Kč včetně DPH
656 Kč bez DPH

Chcete mít svou kondici pod kontrolou? Chytrá váha Mi Smart Scale 2 od značky Xiaomi vám s tímto značně pomůže. Zařízení je totiž vybaveno komplexními algoritmy, které vám monitorují potřebné údaje – od hmotnosti přes tělesný tuk až po svalovou hmotu. Váhu lze snadno propojit se svým chytrým telefonem a díky aplikaci Mi Fit budete mít v ruce přehledně všechny své údaje. Přístroj si dokáže zapamatovat až 16 uživatelů a rozpoznat je mezi sebou.

Každého majitele už na první pohled potěší elegantní a úzký design, který je vhodný do jakéhokoliv stylu. Povrch je tvořen z tvrzeného skla, které se stará o vysokou odolnost, zatímco protiskluzová úprava je vysoce praktická. Displej se při stoupnutí na váhu sám rozsvítí a přizpůsobí se aktuálním světelným podmínkám. 

Váha funguje na základě komplexních algoritmů, které zajišťují, že veškeré údaje jsou měřeny správně a s vysokou přesností. Metoda bioelektrické impedanční analýzy (BIA) vám podá přesné statistiky.