Xiaomi Mi Smart sensor set - zabezpečení domu či bytu DGNWG02LM

SMARTSETXI

Nový

Zabezpečovací systém - 1x komunikační brána, 1x dálkový spínač, 2x senzor oken/dveří, 2x senzor pohybu. Kompletní zabezpečení domu či bytu, upozorní na jakýkoliv pohyb, ovládání chytrých zařízení v domácnosti, propojení s aplikací Mi Home

 

Více informací

Skladem

1 755 Kč včetně DPH
1 450 Kč bez DPH

Obsah setu: 

Základní vlastnosti:

1× vstupní brána

Kompletní zabezpečení 

1× dálkový spínač 

Senzory pro detekci pohybu 

2× senzor oken/dveří 

Ovládání přes mobilní aplikaci 

2× senzor pohybu 

Moderní design

Máte strach z vykradení vašeho bytu, či domu? Chcete mít aktivitu ve svém domě pod kontrolou i na dálku? Mi Smart Sensor Set vám pomocí senzorů umístěných v domě zajistí skvělou informovanost o jakémkoliv pohybu.

Velice snadno vše nainstalujete a následně spárujete se svým telefonem. Stačí jen po domě rozmístit senzory a propojit je s aplikací Mi Home, kde můžete vše sledovat.. Systém nemusíte tedy nijak nastavovat, stačí jej zapnout dálkovým spínačem. Díky komunikaci s mobilní aplikací Mi Home vám ihned přijdou notifikace na váš telefon ohledně pohybu doma, otevření oken či dveří. V seru najdete díly, které snadno zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Výhoda je hlavně pro méně zkušené uživatele, stačí jen vše rozmístit a vše je hotové. 

Velkou výhodou tohoto zabezpečovacího setu je právě zabezpečení vašeho domu nebo bytu proti vetřelcům, ale můžete také hlídat pohyb v místnostech, či zda se v některé z nich otevřelo okno či dveře.

Součástí balíčku je kromě 2 senzorů pohybu, 1 dálkového spínače, 2 senzorů oken a dveří také gateway. Tato komunikační brána, jejíž součástí je také reproduktor a světlo, komunikuje se všemi zmíněnými senzory a odesílá data do aplikace Mi Home. Stačí ji jen zapojit do zásuvky.