Xiaomi Amazfit Cor 2, černý, chytrý náramek

AMAZCOR2BLACK

Nový

Huami Amazfit Cor 2 – 1,23" barevný IPS LCD displej, bluetooth, voděodolnost do 50 m (5ATM), výdrž baterie až 20 dní, podpora NFC, měření tepové frekvence, krokoměr, výpočet spálených kalorií, měření rychlosti, měření vzdálenosti, záznam trasy, intervalový trénink, monitoring kvality spánku.

Více informací

Skladem

987 Kč včetně DPH
816 Kč bez DPH

Základní údaje

Displej: OLED 1,23“

Zpracování displeje: 2.5D Gorilla Glass

Jazyk: Angličtina, čínština

Minimální OS: Android 4.4, iOS 8

Konektivita: Bluetooth 4.2

Barva: černá 

Baterie

Kapacita: 160 mAh,Li-pol

Výdrž baterie: až 20 dní

Funkce

měření kvality spánku, měření srdečního tepu, výpočet spálených kalorií, krokoměr, budík, notifikace hovorů, notifikace SMS, NFC

Rozměry

Rozměry: 35 x 35 x 15 mm

Hmotnost: 31 g

Délka řemínku: 151 - 225 mm

Šířka silikonového pásku: 20 mm

Zařízení v tuto chvíli nevykresluje znaky s českou diakritikou. Pro správné zobrazení je nutno doinstalovat doplňkový neoficiální software.

Xiaomi Huami Amazfit Cor 2 přichází s krásným 1,23″ IPS barevným LCD displejem krytým zakřiveným 2,5D sklem. Velká obrazovka poskytuje komplexní a bohatý přehled informací. Barevný displej disponuje krásnými vizuálními efekty a je přizpůsoben pro sledování obsahu obrazovky z jakéhokoli úhlu. Samotné tělo je vyrobeno z polykarbonátu a materiál řemínku byl vyvinut speciálně pro vysokou pružnost a odolnost vůči potu. Spolehlivý mechanismus zapínání zajistí celodenní pocit jistoty náhodného nerozepnutí.

Náramek je odolný proti vodě až do tlaku 5 atmosfér, což znamená, že by měl bez úhony přežít ponor až do hloubky padesáti metrů. Díky tomu je vhodný i pro plavce. Z hlediska hardwarové výbavy můžeme zmínit senzor zrychlení (pro počítání kroků), optický snímač tepové frekvence a novinkou této verze je NFC pro bezkontaktní platby.

Zařízení funguje ve spojení s chytrým telefonem, takže nebudou chybět notifikace hovorů a zpráv s možností zobrazení textů na obrazovce náramku. Součástí základní softwarové výbavy je například budík, stopky, minutka či týdenní předpověď počasí.

 

 

Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost náramku se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky.