Xiaomi Amazfit Cor 2, černý, chytrý náramek

AMAZCOR2BLACK

Nový

Huami Amazfit Cor 2 – 1,23" barevný IPS LCD displej, bluetooth, voděodolnost do 50 m (5ATM), výdrž baterie až 20 dní, podpora NFC, měření tepové frekvence, krokoměr, výpočet spálených kalorií, měření rychlosti, měření vzdálenosti, záznam trasy, intervalový trénink, monitoring kvality spánku.

Více informací

Skladem

1 090 Kč včetně DPH
901 Kč bez DPH

Základní údaje

Displej: OLED 1,23“

Zpracování displeje: 2.5D Gorilla Glass

Jazyk: Angličtina, čínština

Minimální OS: Android 4.4, iOS 8

Konektivita: Bluetooth 4.2

Barva: černá 

Baterie

Kapacita: 160 mAh,Li-pol

Výdrž baterie: až 20 dní

Funkce

měření kvality spánku, měření srdečního tepu, výpočet spálených kalorií, krokoměr, budík, notifikace hovorů, notifikace SMS, NFC

Rozměry

Rozměry: 35 x 35 x 15 mm

Hmotnost: 31 g

Délka řemínku: 151 - 225 mm

Šířka silikonového pásku: 20 mm

Zařízení v tuto chvíli nevykresluje znaky s českou diakritikou. Pro správné zobrazení je nutno doinstalovat doplňkový neoficiální software.

Xiaomi Huami Amazfit Cor 2 přichází s krásným 1,23″ IPS barevným LCD displejem krytým zakřiveným 2,5D sklem. Velká obrazovka poskytuje komplexní a bohatý přehled informací. Barevný displej disponuje krásnými vizuálními efekty a je přizpůsoben pro sledování obsahu obrazovky z jakéhokoli úhlu. Samotné tělo je vyrobeno z polykarbonátu a materiál řemínku byl vyvinut speciálně pro vysokou pružnost a odolnost vůči potu. Spolehlivý mechanismus zapínání zajistí celodenní pocit jistoty náhodného nerozepnutí.

Náramek je odolný proti vodě až do tlaku 5 atmosfér, což znamená, že by měl bez úhony přežít ponor až do hloubky padesáti metrů. Díky tomu je vhodný i pro plavce. Z hlediska hardwarové výbavy můžeme zmínit senzor zrychlení (pro počítání kroků), optický snímač tepové frekvence a novinkou této verze je NFC pro bezkontaktní platby.

Zařízení funguje ve spojení s chytrým telefonem, takže nebudou chybět notifikace hovorů a zpráv s možností zobrazení textů na obrazovce náramku. Součástí základní softwarové výbavy je například budík, stopky, minutka či týdenní předpověď počasí.

 

 

Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost náramku se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky.