Xiaomi Mi Band 4 - chytrý náramek, černá

BAND4XIBLACK

Nový

Xiaomi Mi Band 4, chytrý náramek, dotykový 0,95″ AMOLED displej 120 x 240 bodů, baterie 135 mAh vydrží až 20 dní. Krokoměr a měření vzdálenosti, množství spálených kalorií. Režimy běžeckého pásu, cvičení, běhu, jízdy na kole, chůze, plavání. Bluetooth 5.0, voděodolnost IP67 a 5atm.

Více informací

Skladem

674 Kč včetně DPH
557 Kč bez DPH

 V tuto chvíli je Xiaomi Mi Band 4 nastaven v angličtině. Na českou verzi se stále čeká. Aplikace Mi Fit funguje v češtině.

Oproti svému předchůdci je Xiaomi Mi Band 4 vybaven dotykovým barevným AMOLED displejem, který byl zvětšen o 40%. Velice příjemně jsou na něm zobrazeny všechny statistiky (počet kroků, množství spálených kalorií, rychlost srdečního tepu) i notifikace z oblíbených komunikačních služeb, počasí, upozornění na příchozí hovor, či SMSku nebo třeba stopky. Displej má také mnohem lepší rozlišení, z původního 128x80px na 240x120px. Písmo nebude tolik kostičkované a grafika je celkově hezčí a plynulejší.

 

Zajímavou funkcí je, že můžete volit mezi velkým množstvím ciferníků. Když se vám okouká vzhled současného, jednoduše přehodíte na jiný a rázem máte zase nové hodinky. Předinstalovaných motivů je zatím 77.

Nově lze díky šestiosému senzoru měřit i plavání, konkrétně styly motýlek, znak, volný způsob a polohový závod. Pochopitelně je tak Mi Band 4 voděodolný, nese certifikaci IP67 a je vodotěsný do 5ATM (50m). Některým uživatelům předchozí generace náramku tato možnost využití chyběla, ale s novým Mi Band 4 můžete konečně plavat.

Pro spárování Mi Bandu 4 budete klasicky potřebovat aplikaci Mi Fit (zdarma v Google Play a AppStore) a Xiaomi, Google nebo FB účet. V aplikaci můžete detailně sledovat všechny statistiky, které náramek za daný den nasbíral, nebo se podívat i na historii ostatních dní.                                                                                                                             

 

Náramek vám může ukázat, kdo vám právě volá, píše SMSku nebo e-mail. V případě e-mailu si ho tažením do stran můžete také přečíst, náramek dokáže zobrazit až 3 strany, totéž platí i pro SMS zprávy. V případě hovorů se vám zobrazí jméno volajícího a můžete hovor zrušit. Mi Band rovněž upozorní na nadcházející události v kalendáři. Milovníci hudby ocení, že již nemusí sahat po telefonu pro přeskočení na další písničku, nebo úpravu hlasitosti. To je nyní možné udělat přímo z Mi Bandu.

Mi Band 4 má integrovanou 135 mAh baterii, což vám při běžném užívání náramku zaručí až 20 dnů jeho nepřetržitého používání. Doba se může lišit podle toho, jaké funkce náramku využíváte, největší žrout je pochopitelně měřič srdečního tepu.

OBSAH BALENÍ:

- Xiaomi MiBand 4 s černým náramkem

- Nabíjecí kolébka

Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost náramku se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky. Toto zařízení není určeno k potápění.