XIAOMI Watch S1 Active Space Black

S1WATCHXIBLACK

Nový

Chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Active s 1.43" barevným displejem, NFC platbami, voděodolností 5ATM, sportovními a mnoha dalšími funkcemi. Umožňují přijímat a vyřizovat hovory.

Více informací

Skladem

2 859,00 Kč včetně DPH
2 362,81 Kč bez DPH

Barva Černá
Barva řemínku černá
Barva Černá
CZ lokalizace a distribuce Ano
Operační systém Vlastní OS
Určení unisex
Jazyk rozhraní Menu v češtině
Kompatibilní OS Android, iOS
Senzory a hardware Akcelerometer, Barometr, Gyroskop, Kompas, Senzor okolního světla, Senzor srdečního tepu, Krokoměr
WiFi ano
Bluetooth ano (5.2)
NFC ano
Sportovní aktivity Běh, Cyklistika, Jóga, Plavání, Turistika, Fitness, Outdoor
Zdravotní funkce meření okysličení krve, měření tepové frekvence, monitor stresu, spánek, výpočet spálených kalorií
Měření tepu ano
Chytré funkce email, hovor, SMS, sociální sítě

Stylové chytré hodinky se všemi funkcemi, které si jen dokážete představit

Chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Active jsou nadupané funkcemi pro zkvalitenění každého vašeho úkonu. Dají se spárovat s vaším mobilním telefonem a tvořit tak dokonale efektivní duo. Notifikace z telefonu budete mít jen pohled na zápěstí daleko. Hodinky ctí klasický kulatý design a nepřeberným množství přizpůsobitelných motivů displeje. Zabudovaný mikrofon s reproduktorem umožňují přijmout a vyřídit hovor jen se zdviženým zápěstím. I když je 1.43" displej zasazen v kovovém rámečku, váží hodinky pouhých 36,3 g. Elegantní design v kombinaci se sportovními funkcemi slibuje hodnikám multifunkční využití. Hodinky jsou voděodolné. Technologie NFC umožňuje bezkontaktní placení.

Elegantní, trendy, nebo šílené? Ja to jen na vás!

Přizpůsobte si hodinky zcela podle svých představ! Na výběr máte ze tří základních barevných modelů, přičemž si můžete dokoupit řemínek v dalším ze tří barevných provedeních. Rovněž vzhled displeje je zcela pod vaší taktovkou. Vybírat můžete z více jak 200 přednastavných motivů. Hodinky tak lze maximálně sladit s vaším outfitem.

AMOLED displej ve velikosti 1.43" je zasazen v kovovém odolném rámečku. I v přímém slunečním světle je dobře viditelný a nabízí syté podání barev.

dc2712eb4938b9f06ae9826331230185_1.png

displej_22.jpg

Více jak 100 režimů pro cvičení a sport

V hodinkách je přednastaveno 19 profesionálních fitness módů pro nejčastější aktivity jako jsou tenis, basketbal, plavání a další. Dále jsou hodinky vybaveny skoro 100 rozšiřujícími fitness režimy. Sledujte všechny své oblíbené sportovní aktivity a zaznamenávejte si všechna data ke zvýšení své efektivity. Na jedno kliknutí si můžete nastavit své oblíbené sporty. Hodinky rovněž disponují autodetekcí chůze, běžeckého pásu a běhání. Voděodolnost 5ATM umožňuje s hodinkami bez obav plavat.

Precizní lokalizace

GNSS čip pracuje s pěti hlavními pozičními systémy - GPS, BeiDou, GLonass, Galileo a QZSS. Společně s optimalizačním algoritmem dosahuje rychlejšího a přesnějšího pozicování.

displej_22.jpg

displej_22.jpg

Volejte hodinkami

V hodinkách je integrovaný mikrofon s reproduktorem, díky kterým je možné přijímat a vyřizovat telefonní hovory skrz Bluetooth spojení s mobilním telefonem. Už žádné přehřívání ucha při dlouhých hovorech s přáteli. Jedním kliknutím na displej jednoduše hovor přijmete či odmítnete. Pro případy nouze si můžete nastavit nouzový kontakt, se kterým vás hodinky spojí, když třikrát v řadě krátce stisknete tlačítko na pravé spodní straně ciferníku.

Plaťte mávnutím ruky

Hodinky lze jednoduše přeměnit na platební kartu Mastercard. K placení tak už nemusíte hledat telefon ani peněženku. Vše vyřídíte jednoduchým mávnutím ruky.

displej_22.jpg

Spojte se s Alexou

Pomocí hodinek můžete komunikovat s vaším hlasovým asistentem Alexou. Stačí slovo a Alexa vám sdělí počasí, nastaví budík, zkontroluje chytrá zařízení v domácnosti a mnohem více.

displej_22.jpg

displej_22.jpg

Měření zdraví

Na vnitřní straně hodinek se nachází bio-senzor pro měření srdečního tepu po 24 hodin denně. Pokud je váš tep příliš vysoký, hodinky vás na to upozorní. Rovněž ukládají křivku průběhu srdečního tepu po uplynulých 30 dní.

Hodinky měří i hladinu kyslíku v krvi. Nastavit si můžete časový interval, po kterém hodinky provedou měření.

Detekce stresu - Hodinky konstantně měří hladinu vašeho stresu. Zobrazit si můžete stres jako křivku za posledních 30 dní.

Dýchací cvičení - Hodinky nabízí možnost dýchacího cvičení, kdy dýcháte podle návodu v hodinkách. Tím se uklidníte a ulevíte si od stresu.

Monitoring spánku

Hodinky měří kvalitu vašeho spánku a zaznamenávají i krátká schrupnutí během dne. Sledovat tak můžete REM fázi, hluboký spánek a lehký spánek. Naměřené údaje můžete použít ke zlepšení vašich spacích návyků.

Index zdraví - Sledujte na jednoduchém grafu, jak plníte své denní cíle v chůzi, kaloriích, odpočinku, cvičení.

Ženské dny - Ženy si mohou do kalendáře propojeným s aplikací My Fitness ve svém smartphonu zaznamenat sledování své periody. Hodinky je upozorní předem na blížící se menstruaci.

displej_22.jpg

displej_22.jpg
displej_22.jpg
displej_22.jpg
displej_22.jpg