Xiaomi Viomi S9

VIOMIS9XI

Nový

Robotický vysavač a mop nové generace - 2v1 ; revoluční automatické vysypání odpadu do zásobníků v samonabíjecí stanici ; výkonná laserová navigace

Více informací

9 999,00 Kč včetně DPH
8 263,64 Kč bez DPH

Je pro vás důležité mít dokonale uklizenou domácnost, ale už vás nebaví neustále pobíhat s mopem a vysavačem? Svěřte tuto činnost robotovi! Konkrétně robotickému vysavači Viomi S9, který kromě zametání, vysávání a vytírání zvládne i sterilizovat podlahy pomocí ultrafialového světla.

Robotický vysavač Viomi S9

Inovativní technologie ochrání vás i členy vaší domácnosti před zdravotními hrozbami. Vysavač je totiž vybaven technologií UV sterilizace, která účinně ničí pět druhů bakterií. Pomocí této metody sterilizace dokáže zlikvidovat až 99,99 % bakterií, což je mnohem účinnější než ruční úklid.

Robotický vysavač Viomi S9

Funkce sterilizace podlah je řešena pomocí ultrafialové lampy, umístěné na spodní straně přístroje. Při vývoji tohoto řešení byla na první místě bezpečnost a promyšlená ochrana zdraví. Vysavač proto automaticky vypne lampu, když ji nepoužívá nebo když ho zvednete.

Robotický vysavač Viomi S9

Zcela bezprašné řešení

Viomi S9 zametá nečistoty hlavním kartáčem, rotujícím před ústím nasávacího otvoru. Zde pak přebírá roli vysávání, jež podtlakem nasává prach a další částice do nádobky. Aby se nedostávaly zpět do ovzduší, je přístroj vybaven trojitým filtrem, díky kterému útroby opouští pouze naprosto čistý vzduch.

Robotický vysavač Viomi S9

Častým zdrojem prachu je u většiny vysavačů nádobka na sesbíraný prach a odpad, kterou je nutno jednou za čas vysypávat. Viomi S9 má podstatně elegantnější řešení: součástí nabíjecí stanice je totiž i sáček s kapacitou 3 litry. Když vysavač přijede nabíjet energii, stanice z něj automaticky vysaje veškerý prach a uloží ho do sáčku.

Robotický vysavač Viomi S9

Nabíjecí stanice umí zobrazovat stav baterie ve vysavači, úroveň naplnění sáčku s prachem a červeným blikáním upozorní na nutnost jeho výměny. V průměrné domácnosti by mělo stačit vyměnit sáček zhruba jednou za měsíc.

Robotický vysavač Viomi S9

Zamete, vysaje i vytře

Před tímto vysavačem se neschová žádná nečistota! Podél stěn a v rozích dokonale zamete bočním kartáčkem, veškeré nečistoty pak zametá hlavním kartáčem a nasává do útrob sacím výkonem až 2700 pascalů. Díky tomu zvládne uklidit i koberce s delším vlasem skutečně do hloubky.

Robotický vysavač Viomi S9

Vysavač se orientuje pomocí LIDARu LDS2.0, což je technologie, používaná například v samořídících automobilech. Díky ní si dokáže vytvořit naprosto přesnou mapu domácnosti, naplánovat optimální trasu úklidu a během své činnosti nenaráží do překážek.

Robotický vysavač Viomi S9

Díky nádržce na vodu s objemem 250 mililitrů umí tento stroj také vytírat. K dispozici je elektronické dávkování vody, takže si můžete nastavit různou úroveň pro odlišné povrchy. Jedna nádržka by měla stačit na vytření asi 250 m2.

Robotický vysavač Viomi S9

Další parametry Viomi S9

Pohon vysavače zajišťuje lithium-polymerový akumulátor s kapacitou 5200 mAh. Ten na jedno nabití vydrží až 3,5 hodiny provozu, během kterých Viomi S9 dokáže uklidit až 320 m2 podlahové plochy. Pokud baterie nestačí, přístroj se sám vrátí na nabíjecí stanici a po doplnění energie pokračuje tam, kde skončil.

Robotický vysavač Viomi S9

Díky propojení s aplikací v chytrém telefonu můžete vysavač poslat, aby uklidil jen určenou oblast. V aplikaci je také možné rozdělit mapu bytu na místnosti a určit různé harmonogramy automatického uklízení. Samozřejmě nechybí ani virtuální zdi či zakázané zóny.

Robotický vysavač Viomi S9

Díky výšce jen 10 centimetrů se Viomi S9 snadno vejde pod nábytek a uklidí i místa, kam byste se s běžným vysavačem nikdy nedostali. Kromě ovládání z aplikace v mobilu ho lze úkolovat i pomocí hlasových příkazů prostřednictvím Asistenta Google.

Robotický vysavač Viomi S9