Xiaomi Roborock S5 Max, vysavač, mop, bílá

S5MAXROBOXIWHITE

Nový

Robotický chytrý vysavač s mopem Roborock S5 Max, hlasitost 60 dB, kapacita baterie 5200 mAh (úklid na jedno dobití až 200m2), nádobka na prach (460 ml) a vodu (280ml), výkon 58 wattů, sací výkon 2000 Pa, ovládání z mobilní aplikace, nastavení zakázané zóny (virtuální zeď, zóna bez úklidu, zóna bez mopování).

Více informací

Skladem

9 249,00 Kč včetně DPH
7 643,80 Kč bez DPH

V porovnání s předešlými modely, Roborock S5 Max má značně vylepšené mopovací a zametací funkce. Je vybaven větší nádobkou na vodu, díky níž může pokrýt větší plochu a čistit efektivněji. Sání a a adaptivní plánování čištění zajišťují vysoký efekt. Zbavte se náročných úklidů!

Největší změny se odehrály v oblasti mopováníRoborock S5 Max již nemá jen „hloupou“ nádržku, ze které stéká voda samospádem na hadřík. Nové řešení spočívá v tom, že si vysavač vodu dávkuje dle potřeby a může tak brát ohled na různé typy podlahových krytin a aktuální situaci. Kapacita vodní nádoby byla zvětšená na 280 ml, dokáže pokrýt až 200 m2.

Zařízení je schopno vyšplhat přes překážky o velikosti až 2 cm. Automaticky se přepne na režim turbo při čištění koberce. Roborock S5 Max se automaticky dobije, pokud je baterie pod 20% a vypočte čas nabití potřebný k vyčištění zbylé oblasti.

Hlavní výhodou robotického vysavače Roborock S5 Max je úspora času a eliminace fyzické námahy. Můžete ho nechat uklízet třeba každý den a vaše podlahy a koberce budou dokonale čisté. Vy můžete čas místo uklízení věnovat třeba svým koníčkům a zálibám. Robotický vysavač Roborock S5 Max lze ovládat z mobilní aplikace. V ní můžete například nastavit plán úklidu a stroj bude pracovat automaticky ve vámi určených časech. Nechybí ani praktická možnost poslat vysavač na určité místo – například pokud něco vysypete.

 

Baterie: 5200 mAh Li-Ion

Hmotnost: Přibližně 3,5 kg

Bezdrátové připojení: Wi-Fi

Ovládání přes aplikaci: Ano

Aplikace i vysavač komunikují v angličtině

Sací výkon: 2 000 pa

Výkon: 58 W

Rozměry vysavače: 353 mm x 350 mm x 96,5 mm