Symfony Knight 3 UV a ozonový sterilizér na koronavir Covid-19, bílá

OZUVKNIGHT3WHITE

Nový

Dezinfekční box Symfony Knight 3 UV, který dokáže zlikvidovat 99,9 % bakterií, virů a plísní. Slouží ke sterilizaci drobných předmětů (mobil, rouška, kosmetické pomůcky, sluchátka, bankovky, šperky, dudlíky atd. ) pomocí UVC-LED diody.

Více informací

Skladem

1 590 Kč včetně DPH
1 314 Kč bez DPH

BarvaBílá

Nejen koronavirus, ale i jiné viry a bakterie se mohou držet na předmětech denní potřeby, jako jsou například mobilní telefony. Nechte je přes noc zlikvidovat! Zavřete telefon do tohoto dezinfekčního boxu a UV záření už se o vše postará. Koronavirus se přenáší kapénkovou formou, ale dokáže se držet také na povrchu různých předmětů. Například na plastu podle výzkumů přežije až 3 dny. Předměty, kterých se často dotýkáme i venku bychom tedy měli pravidelně dezinfikovat.

Ultrafialové paprsky dokáží likvidovat DNA a RNA bakterií a virů. Díky technologii UV LED a ultrafialovému světlu, je dosaženo rychlé, pohodlné a účinné dezinfekce. Po 8 minutách sterilizace dojde k automatickému vypnutí. Stejně tak se automaticky vypne, pokud je box otevřen. Sterilizační lampa s ultrafialovým paprskem v boxu s intenzitou světla, rovnající se více než 20 krát intenzitě světla slunečních paprsků, je dostatečně silná k odstranění bakterií, vybavena křemennou trubicí s vysokou propustností.

Tento desinfekční box přináší nový zdravý životní styl, chrání Vaši bezpečnost a poskytuje pohodlí s cílem učinit dezinfekci jednoduchou, dostupnou a příjemnou. Bylo prokázáno, že UV-C ničí až 99,9% choroboplodných zárodků. UV-C světlo poškozuje DNA a RNA choroboplodných zárodků, což eliminuje jejich schopnost reprodukce a zvyšuje účinnost zabíjení a odstraňování zápachu. Klinicky bylo prokázáno, že během 180 sekund zabije až 99,9% choroboplodných zárodků! Okamžitě ničí pach, bakterie a plísně.

Lehký a kompaktní design sterilizátoru usnadňuje vzít si jej s sebou kdekoli jste - doma, na dovolené, na návštěvy u příbuzných atd. UV-C Sterilizátor je přístrojem určeným k suché sterilizaci bez využití chemických roztoků a bez nebezpečí předávkování. Předměty musí být umyté a vysušené.

Specifikace: 

Vstup : DC 4,5 - 5,5 V 1A

Výkon: 5 W

Způsob sterilizace: ultrafialové světlo a ozon

Doba automatické sterilizace: 8 minut

Ultrafialová vlnová délka: 185nm

Životnost křemenné trubice: více než 1000 hodin

Režim ovládání: mikropočítačové ovládání

Provozní teplota: 0 - 50 stupňů Celsia

Provozní vlhkost: 20 - 90 procent

Velikost produktu: 260 x 150 x 90 mm

Hmotnost: 1.232 g


Výrobky jsou certifikovány CE, RoHS, PSE, FCC, SGS