Razer Basilisk V2 RZ01-03160100-R3M1

BAZXV2RAZ

Nový

Herní myš / Optický senzor / USB / Pro praváky / 20 000 Dpi / Drátová / Počet tlačítek: 11 / Kolečko: Klasické / LED podsvícení / Přes kabel (USB nebo PS/2) / Černá

Více informací

1 477,00 Kč včetně DPH
1 220,66 Kč bez DPH

HRAJTE SVÝM STYLEM
Kašlete na to, co říkají ostatní - obhajte svůj vlastní styl hry s Razer Basilisk V2. Vylepšete, přepněte a vylaďte svůj výkon pomocí této vysoce přizpůsobitelné herní myši a vytvořte si svou vlastní značku dominance, která na bojišti zanechá stopu.

11 PROGRAMOVATELNÝCH TLAČÍTEK
Získejte větší arzenál příkazů na dosah ruky mapováním oblíbených maker a sekundárních funkcí pomocí Razer Synapse 3.

RAZER™ HYPERSHIFT
Využijte tuto programovatelnou myš co nejlépe mapováním svých 11 tlačítek pomocí Razer™ Hypershift - pokročilé funkce v Razer Synapse 3, která efektivně zdvojnásobuje vstupy myši. Stisknutím tlačítka můžete přepnout profil sekundárního tlačítka, takže můžete přepínat profily při hraní.

NASTAVITELNÝ ODPOR KOLEČKA MYŠI
Razer Basilisk V2 přichází s číselníkem na spodní straně, který vám umožňuje vyladit odpor rolovacího kolečka tak, aby byl hladký nebo tak hmatný, jak chcete. Díky této úrovni personalizace na herní myši budete moci přesněji provádět bunny hop, výběr zbraní a další akce rolovacího kolečka.

OPTICKÝ SPÍNAČ RAZER™
Pomocí infračerveného světelného paprsku k zaznamenání každého kliknutí se spínače v této optické herní myši aktivují s dobou odezvy 0,2 milisekundy, která je v oboru špičková. Protože již nevyžaduje tradiční fyzický kontakt, tato forma ovládání odstraňuje potřebu zpoždění odkladu a nikdy nespouští neúmyslná kliknutí, což vám poskytuje bližší kontrolu a bezchybné provedení.

OPTICKÝ SENZOR RAZER FOCUS+
Náš nový, vylepšený senzor má špičkové 20 000 DPI s přesností rozlišení 99,6%, což zajišťuje, že i ten nejjemnější pohyb z této optické herní myši je sledován konzistentně. S inteligentními funkcemi se senzor stává ještě přesnějším, což umožňuje akutní úroveň přesnosti pro herní snímky.