Xiaomi Amazfit BIP, chytré hodinky, černé

AMAZBIPBLACK

Nový

Xiaomi Amazfit BIP - Chytré hodinky s odolností IP68, výdrž až 45 dní, kapacita baterie 190 mAh, kompatibilní se všemi zařízeními s OS Android 4.4, iOS 8.0+

Více informací

Skladem

1 491 Kč včetně DPH
1 232 Kč bez DPH

Základní údaje

Displej: OLED 1,28"

Zakřivení: 2.5D

Rozlišení: 176 x 176 bodů

Jemnost displeje: 195 PPI

 Voděodolnost: IP68

Jazyk: Angličtina, čínština

Minimální OS: Android 4.4, iOS 8

Barva: černá

Baterie

Kapacita: 190 mAh, li-pol

Doba nabíjení: 3 hodiny

Výdrž baterie: až 45 dní

Funkce

barometr, kompas, stopky, GPS, měření srdečního tepu,

měření spánku, měření sportovních aktivit, sedavé připomenutí,

notifikace hovorů, notifikace SMS

Rozměry

Rozměry: 41,5 x 35 x 9,5 mm

Hmotnost: 31 g

Šířka silikonového pásku: 20 mm

Hodinky Xiaomi Amazfit Bip jsou pomalu nutností pro každého sportovce. V rámci hodinek jsou režimy přizpůsobené na běh, chůzi i cyklistiku. Hodinky dokáží měřit srdeční tep, délka vašeho cvičení či rychlost běhu. Zařízení je vybaveno GPS přijímačem, který vám usnadní pohyb v terénu. Jednoduše tak můžete sledovat trasu, po které běžíte, a využít můžete i zabudovaný kompas.

 

promo2.jpg

Do nepohody

Konstrukce hodinek je opravdu odolná. To dokazuje jednak stupeň vodotěsnosti a prachotěsnosti IP68 ochranné sklo, konkrétně Corning Gorilla Glass 3. Díky krytí displeje tvrzeným sklem je displej odolný proti poškrábání, což oceníte v případě, kdy hodinky nosíte stále na sobě. Manuální práce ani pohyb v náročnějším terénu jim prostě nevadí.

 

promo3.jpg

Zrozeny pro sportovce

Zařízení má čtyři druhy sportovních režimů – na běh venku i uvnitř, chůzi a cyklistiku. Dle toho pak zařízení zobrazuje všechny důležité informace jako například rychlost, délku cvičení, srdeční tep či vzdálenost. Pro bezpečné a efektivní sportování si navíc můžete zapnout užitečné notifikace, které vás upozorní na vaši srdeční frekvenci či jiné aspekty.

 

 promo4.jpg

Až neuvěřitelná výdrž baterie

S hodinkami Amazfit Bip se můžete spolehnout na opravdu dlouhou výdrž baterie. Stoprocentně hodinky ocení i ti, kdo nejsou fanoušky každodenního nebo každotýdenního nabíjení. Výdrž baterie je totiž díky transreflexnímu LCD displeji až neuvěřitelných 45 dní. Baterie je Li-Pol a má kapacitu 190 mAh. Takže přestože se hodinky musejí dobíjet v jejich originální dokovací stanici a dobíjení trvá téměř 3 hodiny.

 

Balení obsahuje

1.  Xiaomi Amazfit BIP

2. USB dokovací nabíjecí stanice

3. Dárková krabička

Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost náramku se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky. Toto zařízení není určeno k plavání ani potápění.