HONOR MagicWatch 2 46mm Minos Black (55024855)

HONORMAGICW2BLACK

Nový

Stylové a lehké sportovní hodinky 46 mm. Výdrž baterie až 14 dní. Personalizované ciferníky. 15 fitness režimů. 1,39" AMOLED dotykový displej s rozlišením 454 x 454 pixelů při 326 PPI. Monitoring fitness aktivit až 13 druhů kurzů na běhání. Odolnost proti vodě 5ATM. Monitoring zdraví, tepové frekvence, spánku a stresu. Vlastní 4GB úložiště až 500 skladeb, vyřizování hovorů přes Bluetooth 5.1.

Více informací

Skladem

3 549,00 Kč včetně DPH
2 933,06 Kč bez DPH


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

HONOR MagicWatch 2 46mm Minos Black (55024855)

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Barva Černá
Rozměry 46 x 46 x 9,8 mm

Hodinky se mohou zapnout v jiném jazyce než požadujete. Jazyk lze však velice snadno překliknout ve spodní nabídce, kde si vyberete z velkého množství alternativ. 

Nejsou to jen smart hodinky! Honor Watch Magic 2 je zároveň i váš módní doplněkkteří se bude vyjímat na vašem zápěstí. Už na první pohled zaujmou designem a přepracovánímNa jejich výrobu byly použity velmi kvalitní materiály jako je nerezová ocel 316L. Předností hodinek je i to, že jsou vodě odolné až do hloubky 50 metrů (5 ATM). Kromě toho pouzdro hodinek je zhotoveno z nylonového plastu, které se v přírodě dokáže rozložit, takže jsou přátelské i k životnímu prostředí. Při nošení je na ruce nebudete ani cítit, a to kvůli nízké hmotnosti 41 gramů a velmi tenkému provedení jen 9,8 mm

Všechny důležité údaje jako je datum, čas, výška vašeho tepu se zobrazí na 1,39"AMOLED displeji s HD rozlišením a dotykovým ovládáním. V menu hodinek najdete množství praktických funkcí jako je například zasílání upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy nebo zprávy ze sociálních sítí. Sportovní nadšenci je budou využívat při indoorových, outdoorových nebo tréninkových aktivitách jako je běh, chůze, cyklistika, turistika, plavání a další. Menu nabízí až 15 různých sportovních aktivit.

15 různých fitness módů: Při cvičení, běhu, atletice, plavání apod. oceníte podrobnou kontrolu vaší efektivity. Snímací aplikace je připravena na většinu provozovaných sportů.

13 běžeckých kurzů: Zabudovaná běžecká aplikace disponuje několika režimy jak pro začátečníky v běhu, tak i pro zkušené sportovce.

Hlasový průvodce: Během spuštěných režimů můžete využívat i hlasových rad po čas vašeho cvičení, které vás upozorní na možné chyby, efektivitu apod. Jeho rad můžete využít i při tréninku správného dýchání pro zklidnění těla.

Přehled o pozici i výšce: I bez mobilního telefonu si díky geo-lokačním systémům GPS a Glonass dopřejete přehled o vaší poloze, které doplňuje zabudovaný výškoměr.

Monitoring zdraví: Hodinky pochopitelně disponují pokročilým senzorem srdečního tepu TrueSeen 3.5, který zvládne spolehlivě pracovat i pod vodou, vedle něho mají hodinky také senzor VO2Max, jenž rozpozná aerobní cvičení, a TruRelax senzor, jehož náplní je zase sběr dat stresové hladiny.

Moderní technologie sledování srdeční frekvence Huawei TruSeenTM 3.5 vám umožní měřit váš tep během celého dne. Snímač je umístěn na zadní straně hodinek pro přesnější a přímé měření. Stejně vám umožňují sledovat vaši kvalitu spánku prostřednictvím technologie TruSleep. Ta monitoruje lehká, hluboký a tvz. REM spánek, díky čemuž máte přehled o tom, jaký kvalitně odpočíváte.

Pro plný komfort a pro vždy dostupné aktualizace v mobilní aplikaci HUAWEI Zdraví na všech mobilních zařízeních si stáhněte nejprve mobilní aplikaci HUAWEI App Gallery na následujícím odkazu: https://huaweimobileservices.com/appgallery/ a poté HUAWEI Mobile Services a HUAWEI Zdraví. Pak jsou v aplikaci Huawei Zdraví zobrazena všechna data pro váš pohodlný monitoring jednotlivých aktivit.

Displej: 1,39" AMOLED

Hmotnost: 41 g (bez řemínku)

Rozměry: 46 x 46 x 9,8 mm

Voděodolnost: ano, 5 ATM

Barva: černá (černý řemínek)

Výdrž baterie: až 14 dní

Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost zařízení se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky.