Honor Band 3 modrý - chytrý náramek

HONORBAND3BLUE

Nový

Voděodolný fitness náramek s řadou vychytaných funkcí. Voděodolnost do 50 metrů – 5ATM. Monitor spánku. Senzor srdečního tepu. Krokoměr. Bluetooth. Vysoká výdrž baterie.


Více informací

Skladem

496 Kč včetně DPH
410 Kč bez DPH

Základní údaje

Displej: OLED 0,91

Voděodolnost: IP67

Jazyk: Angličtina, čínština

Minimálně: Android 4.4, EMUI 5.0,iOS 8.0

Baterie

Kapacita: 100 mAh,Li-polymer

Výdrž baterie: až 30 dní

Funkce
  •  Monitor spánku
  •  Senzor srdečního tepu
  •  Krokoměr
Rozměry

Rozměry strojku: 43mm x 16.5 mm x 10.3 mm

Rozměry pásku: 16,3 x 115,12 + 107,26 mm

Váha: 18 g 

Náramek Honor Band je v současné chvíli v čínštině. Pro nastavení do anglického jazyka je nutné přepnout připojený telefon do angličtiny. 

Rádi sportujete? Chcete si hlídat svůj energetický výdej, sledovat vaše aktivity, kontrolovat si počet spálených kalorií a monitorovat kvalitu vašeho spánku? Pokud jste si alespoň jednou kladně odpověděli je tento náramek pro vás jasnou volbou. Skvělou výhodou je i možnost párování s vaším mobilním telefonem. Pak si můžete na hodinkách zobrazit i příchozí zprávu nebo záznam hovoru.

Každý uživatel zaručeně ocení krom užitečných funkcí i velice kvalitní 0,91 palcový displej a 100 mAh baterie, která hravě vystačí udržet přístroj až 30 dní v chodu. Jednoduše si buďte jisti, že se pro každého uživatele stane fitness náramek Honor Band 3 nenahraditelnou součástí vašeho každodenního života.

promo3.jpg

Zařízení s přesností měří váš srdeční tep, zobrazuje vám uběhnutou vzdálenost i tempo, spálené kalorie a spoustu dalších údajů. Dokonce se i hodí nejen pro zapálené běžce, ale i plavce - je totiž voděodolný až do hloubky 50 metrů.

 

Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost náramku se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky.