Huawei Honor Band 4 Crius, růžová - chytrý náramek

HONORBAND4ROSE

Nový

Fitness náramek, voděodolnost do 50 metrů - 5ATM, monitoring spánku, senzor srdečního tepu, G-senzor, krokoměr, bluetooth propojení s telefonem, kapacita baterie 100 mAh, výdrž až 17 dnů, OLED dotykový displej 0,95", Rozlišení displeje 240 × 120 px, Kompatibilní s Android 4.4 + iOS 9.0 a novější.

Více informací

Skladem

1 080 Kč včetně DPH
893 Kč bez DPH

Zařízení má v tuto chvíli pouze dvě jazyková nastavení a to angličtinu a čínštinu. Do anglického jazyka zařízení uvedete přepnutím jazyka spárovaného telefonu do angličtiny.

Základní údaje

Velikost displeje: 0,95"

Rozlišení displeje: 240x120 px

Senzory: G-senzor, Měření tepu

Bezdrátová připojení: Bluetooth

Odolnost: Voděodolnost, 5ATM

Podporovaný OS: Android, iOS

Běžná výdrž (dnů): 17 dnů

Obsah balení: Nabíječka

Funkce: Fitness, Notifikace, Budík, Spánek

Rozměry

Rozměry: 1.15 x 1.70 x 4.30 cm

Váha: 23 g 

Firma Honor představila svůj nejnovější počin mezi chytrými náramky s těmi nejlepšími vlastnostmi pro sledování vaší aktivity. Honor Band 4 Cirus potěší hlavně příznivce aktivního života a milovníků sportu, kterým pomůže monitorovat aktivitu, spánek a měřit srdeční tep. Při nošení vám zároveň zobrazí notifikace z vašeho telefonu.

Crius byl navržen tak, aby byl vhodný i do extrémních podmínek pro normální elektroniku. Díky své voděodolnosti 5 ATM (50 metrů) je vhodný i pro plavce.  Pro ně je příjemné, že náramek dokáže změřit čas a uplavanou vzdálenost včetně spálených kalorií. Náramek Honor Band 4 Crius zvládne monitorovat i další aktivity jako třeba chůzi nebo běh. V běžném životě Vám náramek změří počet kroků, které jste za den udělali a bude vás motivovat, abyste se udrželi v kondici.

Pro zdraví každého z nás je velice důležitý kvalitní spánek a s jeho monitorováním vám tento náramek velice pomůže. Zjistí periody REM fáze, kvalitu hlubokého spánku, lehkého spánku i probouzení. V kombinaci s Huawei AI technologií vám náramek poskytne rady, jak zlepšit kvalitu spánku.