SYMFONY N1080 automatický dávkovač mýdla 800 ml

N1080SOAP800ML

Nový

Elegantní bezdotykovýdávkovač dezinfekce a mýdla v bílé barvě na 1000 ml náplně. Tento dávkovač zaručuje nejvyšší hygienu vašich rukou, díky snadnému bezdotykovému ovládání.

Více informací

899,00 Kč včetně DPH
742,98 Kč bez DPH

Auto-Sensing: Vestavěný infračervený inteligentní senzor, který je plně automatický a bezdotykový. Dávkovač lze snadno namontovat na zeď a kryt dávkovače můžete uzamknout. Bezdotykové dávkovače dezinfekce jsou nejlepším řešením k dezinfekci rukou, díky nimž se nemusíte bát přenositelných bakterií v době se zvýšeným rizikem výskytu COVID-19, ale budete také připraveni do budoucna na podobné situace.

     

Automatická dezinfekce SYMFONY N1080 je navíc velice šetrná k přírodě. Tato moderní forma dezinfekce rukou nám ukazuje, jak ještě efektivněji chránit své zdraví. Ruce budou dokonale dezinfikované. Díky automatické dezinfekcí SYMFONY N1080 budou vaše ruce vždy perfektně čisté. Napájení bezdotykového dávkovače je bateriové ( 4 ks AA, které nejsou součástí balení). Kvalitní alkalické baterie zvládnou napájet dávkovač nepřetržitě několik měsíců.

Dávkovač lze použít v koupelnách, kuchyních, školkách, školách, kancelářích, nemocnicích, letištích, hotelech a restauracích.

 Použití: Ruce umístěte pod senzor dávkovače, od kterého obdržíte odměřené množství dezinfekce/mýdla.

Po té dezinfekci jen rozetřete. Mýdlo opláchněte.

Upozornění: Balení neobsahuje dezinfekční roztok / mýdlo a baterie.

Parametry 

Rozměry: 115*106*238 mm

2 způsoby uchycení na zeď: Lepidlo nebo Šrouby

Typ náplně: tekutina / gel

Kapacita: 1000 ml

Baterie: 4x AAA baterie (nejsou obsahem balení)

Umístění: nástěnný

Uzamykatelný

 

Celý dávkovač je vyroben z ABS materiálů, které neškodí životnímu prostředí. Je lehký a díky bateriovému provozu bezpečný pro děti.