Beats Solo3 wireless sluchátka bezdrátová, fialová

SOLO3WBEPURPLE

Nový

Stylová bluetooth bezdrátová sluchátka s čipem Apple W1, mikrofon, přes hlavu, špičkový zvuk, nadčasovým elegantním designem  skládací konstrukce, uzavřená, Bluetooth, hlasový asistent, 3.5mm Jack, obří až 40 hodinová výdrž, funkce Fast Fuel pro rychlé dobíjení a možností ovládání skrze hlasového asistenta Siri.

Více informací

Skladem

4 079,00 Kč včetně DPH
3 371,07 Kč bez DPH

Barva Fialová

Chcete kvalitní bezdrátová sluchátka? Beats Solo3 Wireless jsou jedněmi z nejprodávanějších sluchátek současnosti. A můžou za to především díky extrémně rychlému nabíjení, elegantnímu designu a preciznímu zpracování i těch nejmenších detailů. Nemusíte se ani bát každodenního nabíjení – díky úspornému čipu Apple W1 si užijete až 40 hodin hudby na jedno nabití. Super rychlé dobíjení pomocí technologie Fast Fuel vám umožní za 5 minut nabíjení přehrávat hudbu další 3 hodiny.

Bojíte se nepohodlné konstrukce, která vás bude tlačit? Protože je pohodlné poslouchání na prvním místě, jsou sluchátka vyrobena tak, aby je bylo možné nosit i celý den. Ergonomický tvar zajistí pohodlné nošení na hlavě nebo jen tak na krku pro ozdobu. Náušníky jsou polstrované a nastavitelné tak, aby přesně padly na každou velikost hlavy. Sluchátka odvětrávají a pohodlně sedí na uších, aniž by tlačila.

O svobodu při poslechu se stará bezdrátová bluetooth technologie Class 1 s dosahem signálu v okruhu 10 m. Sluchátka snadno spárujete s kterýmkoliv chytrým telefonem a s BT zařízeními. Sluchátka Beats Solo 3 jsou nejčastěji využívána pro bluetooth spojení s iPhony nebo dalšími zařízeními od společnosti Apple. Umožňují propojení s Mac, iPad, iPhone i Apple Watch pokud máte na iCloud účet na macOS Sierra, iOS 10 nebo watchOS 3.