Bose Noise Cancelling headphones 700, černá 794297-0100

NC700BOSEBLACK

Nový

OP sluchátka na trhu s 11ti úrovněmi potlačení okolního hluku a šumu a navíc s unikátní funkcí Bose AR, tzv. funkce rozšířené reality. 4x výkonné mikrofony pro křišťálově čistou komunikaci. Podpora hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa. Intuitivní dotykové ovládání. Výdrž sluchátek až 20 hodin. Aktivní EQ pro intenzivní a pohlcující zvukové zážitky.

Více informací

6 149,00 Kč včetně DPH
5 081,82 Kč bez DPH


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Bose Noise Cancelling headphones 700, černá 794297-0100

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Barva Černá

Popis produktu

Sluchátka Bose Noise Cancelling, černá

Bose Noise Cancelling jsou TOP výrobkem v oblasti sluchátek s technologií Noise Cancelling, tzv. aktivního potlačení okolního hluku. Jedná se o sluchátka doslova „natřískaná“ množstvím nejnovějších technologií pro ten nejlepší a ničím nerušený poslech.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • bezdrátová bluetooth sluchátka
  • funkce aktivního potlačení šumu ANC s 11ti úrovněmi potlačení
  • podpora funkce rozšířené reality Bose AR
  • dlouhá výdrž baterie až 20 hodin
  • dotykové ovládání
  • 4x citlivý mikrofon pro křišťálově čistou komunikaci

Aktivní potlačení šumu – ANC

Sluchátka dokáží potlačit okolní šum a hluk naprosto dokonale – a co víc, umožňují Vám přizpůsobovat si nastavení úrovně potlačení hluku hned v 11ti úrovních!

Co to pro vás znamená? Například to, že při cestě v MHD se nemusíte snažit přehlušit okolní hluk vysokou hlasitostí anebo naopak potřebujete-li slyšet do jaké stanice míříte, funkci potlačení zvuku jednoduše vypnete a budete slyšet vše jako kdybyste žádná sluchátka na sobě neměli!

Pro rychlé přerušení ANC stiskněte tlačítko pro režim konverzace – hodí se například pro rychlé objednání kávy.

 

trans.gif

 

Mimořádná funkce Bose AR

Sluchátka mají v sobě zabudovaná pohybová čidla, která mohou při nošení detekovat rotaci hlavy a pohyby těla. S pomocí aplikace Bose AR jsou pak tyto informace spolu s údaji vaší polohy načtené z mobilního telefonu použity k tomu, aby vám byl nabídnut audio obsah plně přizpůsobený tomu, co a kde právě děláte.

Podpora Bluetooth

Sluchátka jsou navržena pro maximální svobodu při poslechu hudby, a to nejen na cestách, ale i doma. Za tímto účelem podporují sluchátka technologii Bluetooth, díky které je nemusíte připojovat k dalším zařízením pomocí kabelu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora hlasových příkazů

Bose Noise Cancelling podporují hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Assistant, kdy díky hlasovým příkazům můžete snadno a rychle sjednávat schůzky, vyhledávat okolní události anebo si můžete nechat předčítat došlé zprávy.

Pro aktivaci hlasového asistenta stačí stisknout tlačítko na pravém uchu.

Čistá konverzace

Pro maximálně čistou a dokonalou konverzaci jsou sluchátka vybavena hned čtyřmi mikrofony, které zachytí váš hlas a dokonale jej izolují od okolního hluku. Uslyšíte a zároveň budete slyšet tak jako nikdy předtím.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dlouhá výdrž

Pohodlí sluchátek zajišťuje kromě technologie bluetooth a pohodlné konstrukce sluchátek také dlouhá výdrž baterie. Sluchátka na jedno nabití vydrží hrát skvělých cca 20 hodin.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

TOP sluchátka na trhu s 11ti úrovněmi potlačení okolního hluku a šumu a navíc s unikátní funkcí Bose AR, tzv. funkce rozšířené reality. 4x výkonné mikrofony pro křišťálově čistou komunikaci. Podpora hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa. Intuitivní dotykové ovládání. Výdrž sluchátek až 20 hodin. Nabití za cca 2.5 hodiny. Podpora rychlého nabíjení, kdy za 15 minut získáte již 3.5 hodiny poslechu. Aktivní EQ pro intenzivní a pohlcující zvukové zážitky. Bose Music aplikace pro jednoduché ovládání a přizpůsobení funkcí sluchátek. Rozměry 20.3 x 16.5 x 5.1 cm. Hmotnost 250 g.

Součástí balení: cestovní pouzdro, audio kabel a nabíjecí USB kabel.