Symfony malý automatický dávkovač mýdla 480 ml

SOAP480ML

Nový

Elegantní, malý, přenosný a lehký bezdotykový dávkovač dezinfekce a mýdla v bílé barvě na 480 ml náplně. Tento dávkovač, který můžete mít kdekoliv u sebe zaručuje nejvyšší hygienu vašich rukou.

Více informací

Skladem

790,00 Kč včetně DPH
652,89 Kč bez DPH


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Symfony malý automatický dávkovač mýdla 480 ml

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Barva Bílá
Rozměry 210 x 110 mm

Dávkovač lze vzít kamkoliv s sebou. Vhodný na dovolenou, domů i do kanceláře. Vaše ruce budou vždy dezinfikované a čisté. Bezdotykový dávkovač dezinfekce nebo mýdla je nejlepším řešením k dezinfekci rukou, díky němu se nemusíte bát přenositelných bakterií v době se zvýšeným rizikem výskytu COVID-19, ale budete také připraveni do budoucna na podobné situace.

Napájení bezdotykového dávkovače je bateriové ( 4 ks AAA, které nejsou součástí balení). Kvalitní alkalické baterie zvládnou napájet dávkovač nepřetržitě několik měsíců.

Parametry

Objem nádoby: 480 ml

Dávka: 1 ml

Rozměry: 210 x 110  mm

Hmotnost: 300 g

Typ náplně: tekutina / gel

Napájení: 4 ks AAA baterie

Doplňování: průhledná nádržka

Umístění: přenosný

Celý dávkovač je vyroben z ABS materiálů, které neškodí životnímu prostředí. Výhodou je, že je lehký a malý a Vy si ho můžete vzít kamkoliv chcete a tím budete mít ruce dokonale dezinfikované a čisté.