Symfony UV a ozon dezinfekční lampa 38W na koronavir Covid-19, bílá

UVOVAL38WLLWHITE

Nový

Přenosná UV germicidní lampa s funkcí sterilizace a dálkovým ovladačem, dezinfekce, odstraňování roztočů a odstranění formaldehydu, hlavně pro domácí a veřejné prostředí. Ultrafialové světlo ničí mikroorganismy prostřednictvím radiačního poškození mikroorganismů a ničí funkci nukleových kyselin, aby bylo dosaženo účelu dezinfekce.

Více informací

Skladem

1 990,00 Kč včetně DPH
1 644,63 Kč bez DPH


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Symfony UV a ozon dezinfekční lampa 38W na koronavir Covid-19, bílá

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Barva Bílá

Přenosná UV a ozon germicidní lampa může být použita všude v domě, jako je obývací pokoj, ložnice, kuchyň atd. Může být také použita ve veřejném prostředí, jako je kancelář, továrna, nemocnice, nemocniční pokoje, toalety, obchod atd. Lze použít i na desinfekci oblečení, roušek, respirátorů. Bylo prokázáno, že UV-C  a ozón ničí až 99,9% choroboplodných zárodků, už během 180 vteřin. UV-C světlo poškozuje DNA a RNA choroboplodných zárodků, což eliminuje jejich schopnost reprodukce a zvyšuje účinnost zabíjení a odstraňování zápachu. Koronavirus se přenáší kapénkovou formou, ale dokáže se udržet také na povrchu různých předmětů. Například podle výzkumů přežije na plastu až 3 dny. Okamžitě ničí pach, bakterie, viry a plísně. 

Ultrafialová germicidní lampa je ve skutečnosti druhem nízkotlaké rtuťové lampy, která používá rtuťové páry o nízkém tlaku (<10-2Pa) k excitaci a vyzařování ultrafialového světla. Existují dvě hlavní emisní čáry: jedna je vlnová délka 253,7 nm; druhá je vlnová délka 185 nm, které jsou pouhým okem neviditelné.

Vlastnosti UV a ozon germicidní lampy  :

1. Inteligentní UV/ozon antivirová lampa, duální dezinfekce, účinná prevence virů.

2. K dispozici jsou tři nastavení časování sterilizace: 15 minut, 30 minut a 60 minut.

3. Bezpečnější provoz. Bezdrátové dálkové ovládání s funkcí skrz zeď, můžete dálkově ovládat UVC sterilizační světlo mimo místnost.

4. Míra sterilizace : 99,9%, rychlost odstraňování roztočů: 100%.

 

Specifikace:

UV a ozon germicidní lampa Symfony 38W

Dálkový ovladač (baterie není součástí balení) - baterie - 23A - (12V, 2A) 

Vystupní napětí: 220V/ 110V

Evropská vidlicová zástrčka.

Příkon: 38 Watt

Rozměry: 466 * 210 * 110 mm

Ozařovací oblast: do 40 metrů čtverečních

Zpoždění startu UV: 15 sekund

Pracovní čas:15, 30, 60 minut

Materiál trubek: Křemenná UV lampa

Germicidní lampa ničí organismy intenzivním ultrafialovým zářením a generováním ozónu O3, které způsobí narušení buněčných struktur virů a baktérií. Toto záření je nebezpečné i pro člověka pokud je v době funkce lampy déle ve společném prostoru - ozon není zdravý a UV záření může poškodit zrak a kůži (viz. podobné jako dlouhý pobyt při obalování na přímém slunci). Proto by germicidní lampy neměly přímo ozařovat prostory, kde se vyskytují lidé nebo zvířata. Po ukončení dezinfekčního programu je nutné místnost vyvětrat. Pro zničení různých druhů mikroorganismů jsou potřeba různé dávky ozáření.

Všechny výrobky LED osvětlení jsou přísně kontrolovány oddělením QC při každém zpracování detailů. Výrobky jsou certifikovány CE a RoHS a některé z nich prošly stojany UL, SAA, TUV.

VAROVÁNÍ

Nikdy neotvírejte zařízení bez konzultace se servisním střediskem. Může to vést ke ztrátě záruky!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Dodavatel neodpovídá za škody na osobách nebo majetku způsobené neodborným používáním ani za škody, které mohou vzniknout při neodborné manipulaci s tímto produktem. Uživatel odpovídá za správnou instalaci, provoz a skladování tohoto výrobku.