Timekettle Překladač WT2 Plus

WT2PLUSTK

Nový

Praktický elektronický překladač Timekettle WT2 Plus s podporou slovenského a českého jazyka se stane neodmyslitelným společníkem každého cestovatele. Bude ideálním pomocníkem na vašich cestách či během práce v zahraničí, protože zvládá simultánní hlasový překlad přes bluetooth sluchátka v reálném čase až do 36 jazyků a 84 akcentů....

Více informací

2 789,00 Kč včetně DPH
2 304,96 Kč bez DPH

Digitální tlumočník Timekettle WT2 Plus - online překlad přes bluetooth sluchátka je TOP překladač na trhu a nejočekávanější hlasový překladač budoucnosti. Bezdrátová sluchátka s inteligentním překladačem, které přinášejí revoluci pro komunikaci bez ohledu na jazykové bariéry. Mluvící překladač s umělou inteligencí pro komfortní překlad v reálném čase přímo přes sluchátka, tedy bez nutnosti překladu přímo přes Vašeho smartphone.

Tento profesionální online překladač řeči přináší spojení špičkového hlasového algoritmu a technologie strojového překladu. Timekettle WT2 Plus znovu definovány překladače jako takové výrazným a inovativním způsobem což přináší nové příležitosti jeho uživatelům a společnostem na trhu. Elektronický prekladač vět a textů, který změní Váš pohled na komunikaci a cestování ve světě ať už potřebujete přeložit cokoli. Už žádný google překladač či Lingo tlumočník Peiko nebude více potřebný.

online překlad přes WT2 plus sluchátka

Překladač podporuje překlad až do 36 jazyků i češtinu či slovenštinu  (Včetně různých 84 akcentů)

Seznam všech momentálně podporovaných jazyků pro překlad najdete zde:

arabský, anglický, bulharský, čínský, český, dánsky, finsky, francouzsky, řecky, hebrejský, hindština, holandský, chorvatský, maďarský, indonéský, japonský, kantonský (honkg kong), katalánština, korejský, malajský, německý, norský, polský, portugalský, rumunský, ruský, španělský, slovenský, slovinský, švédsky, italský, tamil, telugu (india), thajský, turecký, vietnamský

angličtině máte na výběr až 13 různých přízvuků jako (USA, Austrálie, Kanada, UK jiné ..) Rovněž v španělštině máte na výběr až 20 různých přízvuků (Španělsko, USA, Dominikánská republika, Mexiko, Venezuela a jiné ..) iv arabštině máte na výběr až 15 různých přízvuků jako (Spojené arabské emiráty, Egypt, Izrael, Maroko a jiné ..) Takže i anglicko slovenský či německo slovenský překladač vět a textů (hlasu).

podpora jazyků překladač w2t

 

K dispozici máte 3 módy překladu

WT2 plus prekladac app mobil přes sluchátka

 

Auto Mode

Tento mód funguje na principu okamžitého překladu za pomoci 2 bluetooth sluchátek (ideálně v klidnějším prostředí bez okolních ruchů). Vše co řeknete se automaticky hned přeloží přímo do nastaveného jazyku a dostanete zvukový překlad přes vložené sluchátko. Takže můžete komunikovat maximálně pohodlně a komfortně bez přímé potřeby překladu přes smartphone. Celá komunikace se Vám samozřejmě zobrazuje a archivuje v app přes mobil, kde si také můžete zkontrolovat správnost rozeznání Vašeho hlasu. Vhodné na delší konverzace, obchodní schůzky atd.

Manual Mode

Tento mód funguje na principu okamžitého překladu za pomoci 2 bluetooth sluchátek (ideálně v rušnějším prostředí a komunikujete s osobou). Pro překlad stačí umístit prst přímo na bluetooth sluchátko (což aktivuje překlad) a pak vše co řeknete se automaticky hned přeloží přímo do nastaveného jazyku a dostanete zvukový překlad přes vložené sluchátko. Takže můžete komunikovat maximálně pohodlně a komfortně bez přímé potřeby překladu přes smartphone. Celá komunikace se Vám samozřejmě zobrazuje a archivuje v app přes mobil, kde si také můžete zkontrolovat správnost rozeznání Vašeho hlasu.

Speaking Mode

Tento mód funguje na principu okamžitého překladu za pomoci 1 bluetooth sluchátka a telefonu (ideálně na krátký rozhovor s druhou osobou). Druhá osoba se kterou komunikujete bude mluvit přímo do Vašeho smartphonu a Vám se vše automaticky přeloží přímo do nastaveného jazyku a dostanete zvukový překlad přes vložené sluchátko. Takže můžete komunikovat bez nutnosti použití sluchátka osobou kterou neznáte) což by asi nebylo vhodné a zdvořilé, zcela postačí pokud máte jedno sluchátko vložené jen vy.   Celá komunikace se Vám samozřejmě zobrazuje a archivuje v app přes mobil, kde si také můžete zkontrolovat správnost rozeznání Vašeho hlasu.

 

Způsob používání překladače WT2 Plus je zcela jednoduchý, stačí si stáhnout volně dostupnou aplikaci "WT2 Plus" (iOS, Android) do mobilního telefonu, spárovat se se sluchátky přes Bluetooth připojení (min. Verze bluetooth 4.2 a výše), následně si obě osoby vloží sluchátko do ucha a mohou okamžitě komunikovat. Princip komunikace je takový, že vy mluvíte ve svém jazyce a druhá osoba slyší překlad ve sluchátku ve svém nastaveném jazyku. Proto skutečná komunikace v tváří v tvář už nebude více problém.   Revoluční překladač najde své využití při cestování, služebních cestách, při návštěvě mezinárodních obchodů nebo hotelů a při mnoha jiných příležitostech, kdy je komunikace překážkou

Obsah balení

  • Master bluetooth sluchátko

  • Host bluetooth sluchátko

  • Nabíjecí dock stanice

  • Napájecí USB kabel

  • Kapsa na přenos

  • 2x Ušní háček

  • 6x Náhradní špunty do uší

  • Uživatelský manuál

 
UPOZORNĚNÍ: V rámci ochrany zdraví a současně z důvodů hygienických není tento produkt dle OP 8.aa)7). možné vrátit ve 14-denní lhůtě.