Timekettle Překladač WT2 Plus

WT2PLUSTK

Nový

Praktický elektronický překladač Timekettle WT2 Plus s podporou slovenského a českého jazyka se stane neodmyslitelným společníkem každého cestovatele. Bude ideálním pomocníkem na vašich cestách či během práce v zahraničí, protože zvládá simultánní hlasový překlad přes bluetooth sluchátka v reálném čase až do 36 jazyků a 84 akcentů....

Více informací

2 888,00 Kč včetně DPH
2 386,78 Kč bez DPH

Barva Bílá
Typ Připojení Bluethooth
Verze Bluetooth 4,2
Nabíjení Micro USB
Hmotnost 5g

Inovativní režim simultánního překladu

Přineste vám nejpůsobivější překladatelský zážitek bez použití rukou

Na rozdíl od ručního překladače nebo překladatelské aplikace není nutné předávat zařízení tam a zpět. Každá osoba nosí jedno ze sluchátek, zcela hands-free a bezdrátové, díky čemuž je WT2 Plus zážitek, který přesahuje limity. Díky okamžitému překladu je komunikace přirozenější. Překlad do uší chrání vaše soukromí bez obav z rušení ostatních.

- POZNÁMKA:

 1. WT2 Plus si musí stáhnout aplikaci „Timekettle“, aby mohla používat funkci překladu.
 2. WT2 Plus nepodporuje poslech hudby ani telefonování.

Timekettle Překladač WT2 Plus

40 JAZYKŮ & 93 AKCIENTŮ

Simultánní obousměrný online překlad do 40 jazyků a 93 akcentů pomocí wifi nebo mobilní sítě. Překladač WT2 Plus pokrývá jazyky, kterými mluví 85 % světové populace. Zde je úplný seznam jazyků: arabština, bulharština, kantonština, čínština, katalánština, čeština, dánština, angličtina, finština, francouzština, řečtina, němčina, hebrejština, hindština, chorvatština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, malajština, holandština , norština, polština, portugalština, Rumunsko, ruština, španělština, slovenština, slovinština, švédština, tamilština, telugština, thajština, turečtina, vietnamština, islandština, ukrajinština, urdština, filipínština.

Timekettle Překladač WT2 Plus

7 JAZYKŮ OFFLINE PŘEKLAD

ZH ⇄ EN, JA, KO, FR, ES, RU

EN ⇄ JA, KO, FR, ES, RU

WT2 Plus Translator podporuje offline překlady mezi čínštinou a angličtinou, japonštinou, francouzštinou, španělštinou, korejštinou, ruštinou, mezi angličtinou a japonštinou, francouzštinou, španělštinou, korejštinou, čínštinou a ruštinou bez sítě. Stáhněte si offline balíčky předem.
Timekettle Překladač WT2 Plus

AŽ 95% PŘESNOST
Kromě technologie vyvinuté společností Timekettle - WT2 Plus také integruje další špičkové místní jazykové překladové motory s umělou inteligencí, včetně Google, Microsoft, AmiVoice, iFlytek a DeepL, atd., aby bylo dosaženo vysoké přesnosti v ASR (Automatic Speech Recognition), MT. (Strojový překlad) a TTS (Text-To-Speech)

2-2.jpg

0,5-2 SEC. OKAMŽITÁ RYCHLOST PŘEKLADU
Jedinečná funkce Simul Mode dramaticky zvýšila efektivitu konverzace s nepřetržitým mluvením a bez nutnosti čekat na výsledek překladu.

Kromě toho, bez ohledu na to, kde se nacházíte, silná síť 15 serverů (nacházející se v Hong Kongu, Virginii, Silicon Valley, Singapuru, Londýně, Frankfurtu, Sydney, Tokiu, Soulu, Bombaji, Moskvě, Sao Paulu, Bahrajnu, Paříži, Šanghaji) zajistí stabilní a rychlá rychlost překladu pro vaše cestování.

Timekettle Překladač WT2 Plus

POKRYTÍ RŮZNÝCH SCÉNÁŘŮ
3 přirozené režimy překladu tváří v tvář a 1 režim vzdáleného překladu
Timekettle Překladač WT2 Plus

SIMULOVÝ REŽIM

Hands-free a hluboká komunikace, jedna osoba může mluvit nepřetržitě a není třeba čekat na výsledek překladu a druhá osoba může nepřetržitě slyšet překlad. Simulační režim s automatickou detekcí hlasu a automatickým vyzvednutím poskytuje pohlcující zážitek z překladu.

Každý má sluchátko s překladatelem v konverzi pro 2 osoby. Všechny mluvené věty budou automaticky rozpoznány a přeloženy do jiného jazyka, kterému druhá osoba rozumí. Jedna osoba může mluvit nepřetržitě a překlad se bude nepřetržitě přehrávat v uších druhé osoby, což zlepší efektivitu komunikace o 50 %!

(Oba lidé musí nosit sluchátka v simulačním režimu)

Timekettle Překladač WT2 Plus

DOTYKOVÝ REŽIM

Tento režim je účinný pro hlučná prostředí. Chcete-li mluvit, stačí se dotknout sluchátek, dalším dotykem překládat

Překladač sluchátek se aktivuje pouze dotykem prstu na oblast senzoru sluchátek. Chcete-li začít mluvit, dotkněte se senzoru, po dokončení se znovu dotkněte senzoru. Překlad začne okamžitě během 1-3s.

(Oba lidé musí nosit sluchátka v dotykovém režimu)

Timekettle Překladač WT2 Plus

REŽIM REPRODUKTORU

Snadné a jednoduché. 1 sluchátko + 1 telefon. Vhodné pro krátké a jednoduché hovory. Můžete komunikovat přes sluchátka a druhá strana komunikuje přes reproduktor na vašem telefonu.

Připojte a noste jeden překladač sluchátek sami. Když budete mluvit, výsledky překladu se přehrají prostřednictvím reproduktoru na vašem mobilním telefonu. Pokud vám druhá osoba chce odpovědět, stačí odpovědět prostřednictvím reproduktoru na vašem telefonu. Tento režim umožňuje konverzaci pro více než 2 osoby.

(Pouze jedna osoba musí nosit sluchátka v režimu reproduktoru)

Timekettle Překladač WT2 Plus

Režim skupinového chatu

Dálkový překlad pro 40 osob bez omezení vzdálenosti

Kdykoliv kdekoliv. Bez omezení umístění podporuje vzdálená konverzace 40 lidí mluvících maximálně 40 různými jazyky ve stejné chatovací skupině.

Funkce skupinového chatu podporuje 40 lidí mluvících maximálně 40 různými jazyky ve stejné chatovací skupině na dálku. Jednoduše přidejte lidi do chatovací skupiny a M2 použije překlad hlasu do textu pro každého účastníka.

Timekettle Překladač WT2 Plus

DLOUHÁ ŽIVOTNOST BATERIE

 • 5 hodin na jedno nabití
 • 15 hodin s nabíjecím pouzdrem
 • Pohotovostní doba 30 dní
 • Doba nabíjení 1,5 hodiny

Timekettle Překladač WT2 Plus


Obsah balení

 • Master Bluetooth sluchátko
 • Host Bluetooth sluchátko
 • Nabíjecí pouzdro stanice
 • Napájecí USB kabel
 • Kapsa na přenos
 • 2x Ušní háček
 • 6x Náhradní špunty do uší
 • Uživatelský manuál

UPOZORNĚNÍ: V rámci ochrany zdraví a současně z důvodů hygienických není tento produkt dle OP 8.aa)7). možné vrátit ve 14-denní lhůtě.